QCY T10 Pro TWS Earphones

3,990 L

 

QCY T10 Pro janë kufjet me Bluetooth që jeni duke kërkuar. Vijnë me dizajn modern, peshojnë shumë pak dhe janë shumë të rehatshme. Janë të pajisura me teknologjinë e anullimit të zhurmave përreth dhe kan mikrofona të integruar. Të përshtatshme për çdo lloj pajisje, qofshin këto IOS ose Android.

Ka stok

SKU: QCY-T10PRO Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

T10 PRO

Color

Black

Type

In-Ear

Bluetooth

5.0

Bluetooth Profile

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

TRANSMISSION RANGE

10m

Control Type

Touch

Battery
Battery capacity

600mAh

Battery Life

3hr of calling
3.5hr of playback

Charging time

2H

Standby time

about 80 hours

Charging port

Type-C

Input

5V

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Charging Case

Earphone

Silicone Ear Tips(S/M/L)

User Manual

Type-C Cable