Ofertë!
OFERTA ONLINE

Razer Naga Pro Mouse

8,990 L

Kurseni: 3,000 L

Përse të specializoheni vetëm në një zhaner kur mund të sundoni të gjitha? Përshtatuni plotësisht me çdo lojë me mausin Razer™ Naga Pro, një maus me wireless i projektuar me teknologjinë më të fundit të Razer dhe pajisur me 3 pjesë zëvendësuese anësore për të përzgjedhur butonat e nevojshëm për çdo betejë që keni para. Siguroni fitoren me Razer™ Naga Pro.

Ka stok

SKU: DUN2113-B Modeli: RZ01-03420100-R3A1 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

RZ01-03420100-R3A1

GENERAL
FORM FACTOR

Right-Handed

Design Factor

Ergonomic right-handed design

CONNECTIVITY

• Dual wireless – Hyperspeed Wireless and Bluetooth
• Wired – Speedflex Cable

BATTERY LIFE

Up to 150 Hours

RGB LIGHTING

Razer Chroma™ RGB

SENSOR

Optical

PROGRAMMABLE BUTTONS

10 / 14 / 20

SWITCH TYPE

Optical

CABLE

Razer™ Speedflex Cable

PERFORMANCE
MAX SENSITIVITY

20000 DPI

MAX SPEED

650 IPS

MAX ACCELERATION

50 G

SWITCH LIFECYCLE

70-million Clicks

ON-BOARD MEMORY PROFILES

5

MOUSE FEET

100% PTFE Mouse Feet

TILT SCROLL WHEEL

Yes

DIMENSIONS AND WEIGHT
DIMENSIONS

119 x 74.5 x 43 mm

WEIGHT

117 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer Naga Pro Mouse

1 x Information Guide