SAPO ERDHI

Redmi Buds 4 Active

2,490 L

 

Kufjet wireless Redmi Buds 4 Active ofrojnë një përvojë zhytëse audio me një drejtues dinamik 12 mm, të akorduar me përpikëri nga Xiaomi Acoustic Lab për bas të fuqishëm dhe akustikë të balancuar. Me teknologjinë Bluetooth 5.3, këto kufje sigurojnë një lidhje të qëndrueshme me konsum të reduktuar të energjisë dhe rezistencë ndaj shkëputjeve. Me një jetëgjatësi baterie 5 orë me një karikim të vetëm dhe 28 orë shtesë me kutinë portative, përdoruesit mund të shijojnë muzikë ditën dhe natën. Funksioni i karikimit të shpejtë ofron 110 minuta riprodhim muzike pas vetëm 10 minutash karikim. Të pajisura me kontrolle me prekje, anulim të zhurmës për thirrje dhe modalitet me vonesë të ulët për saktësinë e lojës, këto kufje plotësojnë nevojat e ndryshme të përdoruesve. Rezistenca ndaj ujit IPX4 shton qëndrueshmëri, duke i bërë ato të përshtatshme për aktivitete në natyrë, ndërsa aplikacioni Xiaomi Earbuds lejon cilësime të personalizuara dhe monitorim të baterisë, duke përmirësuar përvojën e përgjithshme të përdoruesit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2232E1

Color

Black, White

Design and Connectivity
Orientation Type

In Ear

Connectivity

Bluetooth v5.3

Bluetooth Protocol

HFP/A2DP/AVRCP

Range

10 Meters

Fast Pair

Google Fast Pair support for quick connectivity

Audio Quality
Driver

12mm dynamic driver for powerful bass

Frequency Response

20Hz-24KHz

Impedance

1 Ohm

Stereo Sound

Stereo Sound with premium sound quality

Noise Cancellation

Environmental Noise Cancellation for calls

Sound Modes

Up to 60ms Low Latency Mode

Battery & Charging
Battery Capacity

Earbuds: 34mah
Charging case: 440mAh

Battery Life

• 5 hours Battery life on a single charge
• 28 hours Battery life with charging case

Charging

Type-C

Dimensions & Weight
Dimensions

Earbud : 31.1 x 20.9 x 22.5 mm
Charging Case : 63.2 x 53.4 x 24 mm

Weight

Earbud : 3.68 g
Charging Case : 34.7 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Box

1 x Headphones

1 x  User Manual

1 x Type-C charging cable

3 x Pair Ear Caps