SAPO ERDHI

Rode Boompole Pro

32,990 L

 

Boompole Pro nga Rode është një zgjatues kompakt me fibër karboni që shtrihet nga 81 cm deri në plot 300 cm dhe është projektuar për t’u përdorur me mikrofona profesionale. Pesë seksionet e fibrave të karbonit e bëjnë atë të lehtë duke ruajtur forcën dhe janë lehtësisht të zgjatshme me njërën dorë duke përdorur mekanizmin intuitiv të bllokimit të rrotullimit.

Ka stok

SKU: DUN2354-B Modeli: BOOMPOLE PRO Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L
- 22%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Mini Instant Film

1,790 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

BOOMPOLE PRO

Color

Black

Specifications
Maximum Length

3 m

Minimum Length

81 cm

Material

Carbon Fiber

Top

Fixed

Number of Sections

5

Adjustment Lock

Twist Lock

Diameter

16 – 30 mm

Weight

535 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim