SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Tab A9+ 11″ 2023

21,990 L

 

Plot stil dhe detaje kontemporane, Galaxy Tab A9+ vjen me dizajn të hollë dhe trup metali.  Përjetoni kënaqësinë e një ekrani të madh 11” plot ndriçim i cili ju shfaq vizuale mahnitëse dhe ngjyra vibrante. Me 4G RAM dhe 64GB ROM mund të ngarkoni mjaft materiale duke shijuar të njejtën performancë të shpejtë. Humbisni në filmat apo lojërat tuaja të preferuara me orë të tëra dhe përjetoni një eksperiencë si kurrë më parë.

 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Tab A9 8.7″ 2023

14,990 L17,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Dark Blue, Gray, Silver

GENERAL
Dimensions

257.1 x 168.7 x 6.9 mm

Weight

492 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

TFT LCD

Display Size

11"

Display Resolution

1200 x 1920 pixels

PLATFORM
OS

Android 13, One UI 5.1

Chipset

Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm)

CPU

Octa-core (2×2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 660 Silver)

GPU

Adreno 619

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

AF

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Video Selfie

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

7040mAh

Charging

15W wired

FEATURES
Sensors

Accelerometer, gyro, proximity (accessories only), compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy Tab A9+ 11″ 2023

1 x User Manual

Garancia e produktit

12 Muaj