SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Tab A9 8.7″ 2023

14,990 L17,990 L

 

Samsung Electronics sjell serinë e re Galaxy Tab A9 e cila mundëson një eksperiencë të mrekullueshme, duke kombinuar më së miri video gjithëpërfshirëse dhe audio krejtësisht të pastër, për të suportuar argëtimin dhe produktivitetin tuaj të përditshëm në një sipërfaqe portabël me dizajn elegant. Me bateri 5100 mAh dhe memorje mëse të mjaftueshme ky tablet është projektuar për tju asistuar në çdo moment.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: SM-X115 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Graphite, Blue

GENERAL
Dimensions

211 x 124.7 x 8 mm

Weight

333 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

TFT LCD

Display Size

8.7''

Display Resolution

800 x 1340 pixels

PLATFORM
OS

Android 13, One UI 5.1

Chipset

Mediatek Helio G99 (6nm)

CPU

Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G57 MC2

MEMORY
Ram

4GB, 8GB

Memory Internal

64GB, 128GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

AF

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (2MP)

Video Selfie

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

5100mAh

Charging

15W wired

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy Tab A9 8.7″

1 x User Manual

Garancia e produktit

12 Muaj