SAPO ERDHI

SanDisk iXpand Flash Drive Go

3,990 L

 

iXpand™ Flash Drive Go është një USB për iPhone që ofron një zgjidhje të thjeshtë për lirimin e hapësirës në iPhone tuaj. Duke e lidhur me iPhone tuaj, mund t’i zhvendosni me lehtësi skedarët nga pajisja juaj, dhe ju lejon të keni më shumë hapësirë ruajtëse për foto, video, lojëra. Flash drive ofron gjithashtu kopje rezervë automatike për fotot, videot dhe kontaktet tuaja, duke siguruar që kujtimet tuaja të dashura të jenë të sigurta. Me USB 3.0 me shpejtësi të lartë, mund të transferoni shpejt skedarët nga flash drive në kompjuterin tuaj. Për më tepër, ju lejon të mbroni skedarët tuaj me fjalëkalim për privatësi të shtuar.

Ka stok

SKU: ALB99 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

SDIX60N-128G-GN6NE

Color

Silver

General
Memory Internal

128GB

Interface

Lightning and USB-A 3.0

Compatibly

Windows® 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.9 or higher

Certifications

CE, FCC, RCM, UKCA, EAC, ICES, KCC

Dimensions & Weight
Dimensions

12.5 x 12 x 53 mm

Weight

7.2 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB