Sbox HS-501 Headset

1,490 L

 

Kufjet HS-501  nga Sbox vijn me dizajn me veshje te lehte, mjaft te rehatshem per veshin per perdorim ne kohe te gjate. Kufjet mbulojne gjithe veshin duke ju mundesuar muzike cilesore dhe me shume bas.Ato  gjithashtu mund te palosen dhe jane te pershtatshme per ti ruajtur dhe vendosur brenda ne çante.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HS-501

Color

Black, Blue, White

Product type

Wired Headphones

Style

On-Ear

Driver diameter

40 mm

Power

30mW

Frequency

20Hz – 20KHz

Sensitivity

116±3dB

Impedance

32 Ohm

Connectors

3,5 mm (4 pin ) Stereo

Cable lenght

1,2 m

Microphone

Yes (On the cable)

Remote control

Yes

Material

Plastic, Faux Leather

Features

• With mic & super bass
• Anti-Slip rubber headband
• Comfortable,flexible & adjustable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Headphones