Sony PS5 The Last of Us™ Part I

4,990 L

 

Duroni dhe mbijetoni. Rijetoni lojën e dashur që filloi gjithçka, e rindërtuar për konsolën PlayStation®5. Përjetoni rrëfimin emocional dhe personazhet e paharrueshëm në The Last of Us, fitues i mbi 200 çmimeve si Loja e Vitit. Në një qytetërim të shkatërruar, ku të infektuarit dhe të mbijetuarit janë të shfrenuar, Joel, një protagonist i lodhur, punësohet për të kontrabanduar Ellie 14-vjeçare nga një zonë karantine ushtarake. Megjithatë, ajo që fillon si një punë e vogël, së shpejti shndërrohet në një udhëtim brutal. Përfshin historinë e plotë të The Last of Us me një lojtar dhe kapitullin e famshëm prequel, Left Behind, i cili eksploron ngjarjet që ndryshuan jetën e Ellie dhe mikut të saj më të mirë Riley përgjithmonë.

Ka stok

SKU: ABT226 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Platform

PlayStation 5

Publisher

Sony Interactive Entertainment

Genres

Action

Voice

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Screen Languages

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x The Last of Us™ Part I