SAPO ERDHI

Nintendo Mario Kart™ 8 Deluxe

6,990 L

 

Garoni dhe luftoni me miqtë tuaj në versionin përfundimtar të Mario Kart 8. Shkoni në rrugë me versionin përfundimtar të Mario Kart 8 dhe luani në çdo kohë, kudo! Garoni me miqtë tuaj ose luftoni me ta në një modalitet të rishikuar të betejës në kurse të reja të kthimit. Luaj në nivel lokal me deri në 4 lojtarë në 1080p teksa luan në modalitetin TV. Çdo këngë nga versioni Wii U, duke përfshirë DLC, bën një kthim të lavdishëm. Plus, Inklings shfaqen si personazhe të ftuar krejtësisht të rinj, së bashku me të preferuarat e kthyera, si King Boo, Dry Bones dhe Bowser Jr.!

Ka stok

SKU: DUN1701 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Nintendo Switch Lite

19,990 L
 
3 DITË OFERTA ONLINE

Nintendo Switch™ OLED Model

37,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
No. of players

Single System (1-12)
Local wireless (2-8)
Online (2-12)

Genre

Multiplayer
Other
Racing

Age

Everyone

Supported Play Modes

TV mode, Tabletop mode, Handheld mode

Supported languages

Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese

Features
Details

– Up to 12 Players
– New Tracks
– Smart Steering
– 200cc Time Trials
– Wireless Player
– Online Play
– Battle Mode

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim