Sony PS5 Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition

4,990 L

 

Ju jeni Geralt, nga qyteti i Rivia. Rreth jush qytetet dhe vendbanimet e Mbretërive Veriore po rrafshohen, pasi një ushtri pushtuese e botës tjetër, e njohur vetëm si Gjuetia e Egër, lë një gjurmë shkatërrimi të zhytur në gjak pas saj. Ndërsa përgatiteni për një përballje të dhunshme me Wild Hunt, do të zbuloni një histori komplekse, tërheqëse dhe do të takoni personazhe të paharrueshëm. Ndërsa eksploroni Mbretëritë Veriore, do të zbuloni se misteret fshihen brenda çdo fshati, peme dhe hije.

Ka stok

SKU: ABT192 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Platform

PS5

Publisher

CD PROJEKT SA

Genre

Action, Role Playing Games

Voice

English, French (France), Polish, Portuguese (Brazil)

Screen Languages

English, French (France), Polish, Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Witcher 3 Wild Hunt