Ofertë!
OFERTA ONLINE

Sony PS5 Ghost Of Tsushima DC Game

5,490 L

Kurseni: 2,000 L

Përtej luftës, bukuria e lashtë vazhdon: udhëtoni përtej një fshati të gjerë dhe terreni të panjohur për të hasur personazhe të pasur, për të zbuluar monumentet antike dhe për të zbuluar bukurinë e fshehur të Tsushima. Kërkoni mbështetje nga miqtë e vjetër dhe aleatët e rinj të pamundur për të rimarrë Tsushimën. Sfidoni kundërshtarët me katanën tuaj për një përvojë gjithëpërfshirëse luftarake Samurai. Luani me miqtë ose online në një seri misionesh historish me dy lojtarë ose misione mbijetese të bazuara në katër lojtarë në bashkëpunimin online të legjendave. Udhëtoni në ishullin Iki për të zbuluar vërtetësinë e pranisë e Mongolëve në një histori krejt të re plot me aksione.

Ka stok

SKU: ABT176 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
ESRB

17+

PS5 Version

Vibration function and trigger effect required
Game Help supported

Online play

Optional

Number of players

1 players

Platform

PS4, PS5

Publisher

Sony Interactive Entertainment

Genre

Role Playing Games

Voice

English, French (France), Japanese, Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Screen Languages

English, French (France), Japanese, Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Other Features

PS Plus required for online play
Supports up t o4 online players with PS Plus

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Ghost Of Tsushima DC Game