Tempered Glass Apple Watch Protective Case

500 L

 

Xham mbrojtes per modele te ndryshme 44mm te Apple Watch te serise 6, 5, SE ose serise 4. Rezistent ndaj gervishtjeve dhe goditjeve. Mundeson mbrojtje nga te kater anet e ores.

Ka stok

SKU: CNG1469-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Color

Black

Watch Size

44mm

Compatible with

Apple Watch series 6,5,4 & SE

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim