Thermaltake Riing 12 LED Green Cooling Stand

1,490 L

 

Mbani laptopin tuaj në temperaturë normale gjatë kohës që luani ose punoni për orë të tera. Pajisur me dritë LED në ngjyrë jeshile dhe sistem anti- dridhje. Përveç kësaj zhurma që del nga helikat e freskueses është pothuajse e papërfillshme.

Ka stok

SKU: ECM193 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
FAN DIMENSION

120 x 120 x 25 mm

STARTED VOLTAGE

9.0 V

RATED CURRENT

0.2 A

RATED VOLTAGE

12.0 V

POWER INPUT

2.4 W

FAN SPEED

1500 R.P.M
1000 R.P.M (with LNC)

MAX. AIR PRESSURE

2.01 mm-H2O

MAX AIR FLOW

40.6 CFM

NOISE LEVEL

24.6 dB-A
18.7 dB-A (with LNC)

BEARING TYPE

Hydraulic Bearing

LIFE EXPECTATION

40,000 hrs,25℃

CONNECTOR

3 PIN + LNC (Low-Noise Cable)

WEIGHT

158.8 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Riing 12 LED Green