SAPO ERDHI

Toner Samsung MLT-D116L Black

2,500 L

 

MLT-D116L është një toner me bojë me performancë të lartë, projektuar për përdorim në disa printera Samsung. I njohur për besueshmërinë dhe cilësinë e lartë të printimit, ky toner ofron tekst dhe grafika të qarta, duke e bërë atë ideal për nevoja printimi profesionale dhe personale. Me një prodhim prej rreth 3,000 faqesh, ai ofron zgjidhje printimi me kosto efektive, duke reduktuar nevojën për zëvendësime të shpeshta. 

Ka stok

SKU: TON014 Modeli: MLT-D116L Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Compatible

Color Capability

Black

Page Reach

Print up to 3,000 pages

Compatible with

• Samsung Xpress M 2620
• Samsung Xpress M 2620 D
• Samsung Xpress M 2620 ND
• Samsung Xpress M 2625
• Samsung Xpress M 2625 D
• Samsung Xpress M 2625 D Premium Line
• Samsung Xpress M 2625 F
• Samsung Xpress M 2625 FN
• Samsung Xpress M 2625 N
• Samsung Xpress M 2626
• Samsung Xpress M 2670 FN
• Samsung Xpress M 2670 N
• Samsung Xpress M 2675 F
• Samsung Xpress M 2675 FN
• Samsung Xpress M 2675 FN Premium Line
• Samsung Xpress M 2676
• Samsung Xpress M 2820 D
• Samsung Xpress M 2820 DW
• Samsung Xpress M 2820 ND
• Samsung Xpress M 2825 DW
• Samsung Xpress M 2825 ND
• Samsung Xpress M 2825 ND Premium Line
• Samsung Xpress M 2826
• Samsung Xpress M 2830 DW
• Samsung Xpress M 2835 DW
• Samsung Xpress M 2835 DW Premium Line
• Samsung Xpress M 2870 FD
• Samsung Xpress M 2871 FW
• Samsung Xpress M 2875 DW
• Samsung Xpress M 2875 FD
• Samsung Xpress M 2875 FD Premium Line
• Samsung Xpress M 2875 FW
• Samsung Xpress M 2875 ND
• Samsung Xpress M 2876
• Samsung Xpress M 2885
• Samsung Xpress M 2885 FW

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Toner