Ofertë!
MUAJI I DASHURISE

Tv Box Full Hd DVB-T3 HD-911C

1,490 L

Kurseni: 1,000 L

Dekoder HD-911C DVB-T3 me frekuencë 174-862 MHz, lidhje WiFi dhe portë USB 2.0. Suporton video me rezolucion nga 576p deri në 1080p Full HD.

Ka stok

SKU: CNG2338-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Type

DVB-T2 receiver

Housing material

Metal

Flash memory

4 MB

RAM

64 MB

Frequency range

174 – 230 MHz, 470 – 862 MHz.

The width of the line

7 MHz and 8 MHz.

Max. flow rate

50 Mbps.

Video permissions

576p, 720p, 1080p

Standards support

DVB-T2, DVB-T

Recording

PVR and TimeShift using external USB drives.

WiFi support

based on Mediatek 7601, Ralink RT5370 chips

Video formats

JPEG, AVI, MP4, MKV

Audio formats

MP3, Wav

Image Format

4: 3, 16: 9, Avto

Video outputs

HDMI, Composite RCA, Component YPbPr

Audio output

HDMI, 2RCA

USB

2.0

Power

220V

Weight

200 gr

Dimensions

145 * 80 * 35mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tv Box Full Hd DVB-T3 HD-911C

1 x User Manual

1 X Remote control

3RCA cable