Ugreen Adapter USB Bluetooth 5.0

1,490 L

 

Shijoni lirinë e teknologjisë pa kabllo! Distancë e madhe operimi deri në 20 metër dhe lehtësi në lidhjen e çdo pajisjeje Bluetooth për kompjuterin tuaj. Lidhet me Bluetooth të versionit 5.0 dhe ju mundëson kalim shumë të shpejtë të të dhënave pa harxhuar shumë energji.

Ka stok

SKU: ALB310 Modeli: A18127 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Frequency band

2.402 – 2.480 GHz

Working distance

up to 20m

Material

ABS

LED indicator

Yes

Support Bluethooth Profiles

A2DP/HSP/AVRCP/HID/PAN/GAVDP/DID/IOPT

Compatible systems

Windows 7/8.1/10

Features

• Bluetooth 5.0
• 2.402 – 2.480 GHz
• Up to 20 meters
• Material: ABS
• Resistant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen Adapter USB Bluetooth 5.0