Warner Bros. Interactive PS5 Hogwarts Legacy

5,290 L

 

Hogwarts Legacy është një RPG zhytëse, aksion në botë të hapur, i vendosur në botë, i prezantuar për herë të parë në librat e Harry Potter. Nisni një udhëtim nëpër vende të njohura dhe të reja ndërsa eksploroni dhe zbuloni bisha magjike, personalizoni ilaçet e karakterit tuaj dhe artizanat, zotëroni magjinë, përmirësoni talentet dhe bëhuni magjistari që dëshironi të bëheni. Përjetoni Hogwarts në vitet 1800. Personazhi juaj është një student që mban çelësin e një sekreti të lashtë që kërcënon të copëtojë botën e magjisë. Zbuloni ndjenjën e të jetuarit në Hogwarts ndërsa bëni aleatë, luftoni me magjistarët e errët dhe në fund vendosni për fatin e botës së magjistarëve. Trashëgimia juaj është ajo që bëni prej saj. Jeto të Pashkruarën.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Announced

2023

Platform

PlayStation 5

Game type

Unique

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hogwarts Legacy