SAPO ERDHI

Sony PS5 Spider-Man: Miles Morales

3,490 L

 

Një luftë për kontrollin e New York sapo ka filluar mes një korporate energjie dhe ushtrisë kriminale. Me shtëpinë e tij të rrezikuar, Miles duhet të mësojë koston e heroit dhe sakrificat e tij për të fituar e mira.

Ka stok

SKU: ABT185 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Nintendo Switch Lite

19,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
ESRB

16+

Platform

PS4, PS5

Release

11/12/2020

Publisher

Sony Interactive Entertainment

Genre

Action

Voice

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Screen Languages

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Spider-Man Miles Morales