Wireless Charger

1,590 L

 

Karikues wireless i cili ju siguron karikim te shpejte dhe te sigurte te pajisjeve tuaja. Mund ta perdorni ne makine, shtepi, zyre ose kudo te ndodheni. 

Ka stok

SKU: CNG2268-B Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Input Voltage

DC 5V/2A

Transmitting Power

5W

Charging Current

5V 500-1000mA

Wireless Distance

5mm

Efficiency

> 75%

Informacione për paketimin

1 x Wireless Charger

1 x Manual