WK Desing BS200 Headset

1,490 L

 

Kufje me bluetooth nga WK te cilat ju vijne ne ndihme per te marr ose kryer telefonata edhe gjate kohes qe jeni duke punuar ose duke ngare makinen.Jane shume praktike dhe te rehatshme per veshin.

Ka stok

SKU: CNG2585-B Modeli: BS-200 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

WK

Color

Black

Bluetooth

V 4.1

Bluetooth Distance

10m

Charging voltage

5V

Working voltage

3.7V

Working Frequency

ISM Frequency

Material

ABS+PC

Battery
Battery Type

Li-polymer battery

Battery capacity

100 mAh

Charging time

around 2 hours

Music time

around 4.5 hours

Talk time

around 5 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x WK BS200 Headset