SAPO ERDHI

Keenso Alarm Disc Lock FS8305

2,990 L

 

Kyç sigurie universal me alarm për motoçikleta, skutera, bicikleta, etj. Vendoset tek pjesa e frenave, e cila pengon lëvizjen e rrotës dhe e mban të sigurtë. Është e lehtë për t’u përdorur, mjafton të klikoni cilindrin dhe kyçi do të mbyllet. Përbëhet nga material metali, është rezistent dhe nuk ndryshket lehtë. Me këtë produkt mund të qëndroni të qetë për mjetin tuaj kurdo dhe kudo të jeni.

Ka stok

SKU: CNG3029-B Modeli: FS8305 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

FS8305

Color

Black

General
Material

Metal

Compatible vehicles

Motorcycle, Scooters, Bicycles

Features

• Waterproof
• 110 dB Alarm
• Movement & Shock Sensor

Dimensions & Weight
Dimensions

89 x 60 x 31mm

Weight

335g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lock

2 x Keys