Ofertë!
SAPO ERDHI

HP EliteBook 850 G5 15.6″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

29,990 L

Kurseni: 5,000 L

Jini produktiv si kurrë më parë me laptopin EliteBook 850 G5. Përveç dizajnit modern ky laptop ju ofron performancë, siguri dhe jetgjatësi. Vjen me procesor të gjeneratës së 7-ë Core i5, memorie pune 8GB dhe grafika të integruara Intel® HD Graphics 620.

• Intel® Core™ i5-7300U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 15.6″ Full HD Display
• Intel® HD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP395 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2018

DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7300U

Processor family

7th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

2.60 GHz, up to 3.50 GHz

Processor Cache

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDDR4-PC4 SODIMMS

Memory

250GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel Dual Band Wireless-AC 8265 802.11a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet LAN

Intel I219-LM 10/100/1000 GbE, vPro

Bluetooth

Bluetooth 4.2

PORTS & INTERFACES
Details

(1) Thunderbolt (USB Type-C connector)
(2) USB 3.1 Gen 1
(1) HDMI 1.4b port
(1) RJ-45/Ethernet port
(1) Docking connector
(1) Headphone/microphone combo jack
(1) AC power port
(1) SIM card slot
(1) Smart card reader

AUDIO
Built-in Microphone

Multi-array microphone

Built-in Speakers

Stereo speakers (74 dB)

CAMERA
Front Camera

HD camera

SOFTWARE
Operating system

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-ion Battery

Battery Capacity

50 Wh

Number of battery cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.78 kg

Dimensions

37.08 x 25.17 x 1.83 cm

POWER
AC Adapter Power

65 W AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger