Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Air3 SE Earbuds

1,990 L

Kurseni: 1,000 L

Kufje me bluetooth 5.3 nga Xiaomi, Air3 SE janë mjaft praktike dhe të rehatshme sa nuk do i ndjeni përgjatë gjithë kohës që do i përdorni. Sigurojnë audio të pastër dhe bas të fuqishëm, me dizajn minimalist për një pamje elegante, bateri deri në 6 orë me karikim të plotë dhe rezistencë të lartë. Këto kufje sigurojnë një performancë fantastike pavarësisht përmasave kompakte.

Ka stok

SKU: CNG4060-W Modeli: M2301E1 Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2301E1

Color

White

General
Wireless connection

Bluetooth® 5.3

Bluetooth protocols

A2DP, AVRCP, HFP

Operating distance

10m

Battery Life

About 24 Hours With Charging Case

Charging
Charging case

120min

Charging port

Type-C

Dimensions and Weight
Earphone Dimensions

18.2 x 19.6 x 32.2 mm

Charging Case Dimensions

55.6 x 47.3 x 22.4 mm

Weight

27.74 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Air3 SE