MUAJI I DASHURISE

Xiaomi Curved Gaming Monitor 30”

32,990 L

 

Shijoni pamjen e plotë me monitorin ultra të gjerë nga Xiaomi 30”. Rezolucion i lartë,cilësi imazhi me detaje mahnitëse, gati për të kontrolluar të gjithë hapësirën e lojës, duke mos humbur asnjë lëvizje të armikut. Harkimi 1800R i monitorit ju vendos në qendër të aksionit, duke mundësuar një impakt vizual më të fuqishëm dhe eksperiencë të mrekullueshme. Shijoni pamjen panoramike dhe ndjeni adrenalinën teksa rritet gjatë betejave tuaja me këtë monitor.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

RMMNT30HFCW

Color

Black

Best for

Create, Designer, Entertainment, Gaming

GENERAL
Screen size

30"

Resolution

2560 x 1080 Pixels

Aspect ratio

21:09

Refresh Rate

200Hz

Response Time

4ms (GTG)

Dot pitch

0.2697 × 0.2697mm

Brightness

300cd/m² (TYP)

Contrast

3000:1 (TYP)

Dynamic contrast

1000000:1

Colors

16.7 Million

Operating temperature

0℃–40℃

Operating humidity

20%–80%RH

Atmospheric Pressure

86–106kPa

Ports

1x DC IN port
1x HDMI1.4* port
1x HDMI2.1* port
1x DP1.2* port
1x Audio port

Power Input

12V⎓4.0A

Rated power

48W Max

Dimensions and Weight
Dimensions

706.7 x 201.9 x 438.5mm

Weight

4.88kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Base

1 x Stand

1 x DisplayPort(DP) cable

1 x Power Adapter

4 x Studs

1 x User Manual