Të Përdorura

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

19,990 L

 

Robot i përdorur pastrimi nga Xiaomi. Pastron ne menyre automatike gjithe siperfaqen e parketit ose dyshemese ne te cilen vendoset. Me funksion larje dhe fshirje te siperfaqes ne te cilen vendoset. Mund te komandohet manualisht me ane aplikacionit Mi HOME ose te lihet ne proces automatik. Perdoret me karikim. Karikimi behet ne menyre automatike dhe rikthim ne vendin ku eshte nderprere pastrimi. Perdoret gjithashtu per te pastruar siperfaqe te ndryshme si mermeri, pllaka etj. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Power

28W

Function

Sweep & Mop

Dust Box Capacity

420ml

Water Tank Capacity

200ml

Remote Control

No

Suction

2200Pa

Special Suction Nozzle

Efficient Brush

Size

14 x 39 x 43 cm

Weight

3.6 kg

Battery

2500mAh

Voltage

14.4V

Running Time

1 hour

Charging Time

3 – 4 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim