Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

8,990 L

Kurseni: 3,500 L

I vogël por i fuqishëm. Me një dizajn kompakt dhe i lehtë për t’u lëvizur. Pastruesi i ajrit Smart Air Purifier 4 Compact nga Xiaomi përdor sensor me lazer për të diktuar edhe papastërtinë më të vogël. Ka fuqi pastrimi grimcash deri në 230 m³/h. Mbulon siperfaqe deri në 27 m2. Mbrojtje gjatë gjithë ditës për ata që vuajnë nga riniti dhe alergjitë. Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, mbron shëndetin tuaj duke e mbajtur ajrin në shtëpinë tuaj të pastër dhe pa baktere të dëmshme. Mund të kontrollohet në distance me anë të aplikacionit Mi Home në celularin tuaj. Kap 99,97% të grimcave të vogla deri në 0,3 mikron. Eliminoni në mënyrë efektive ndotësit e zakonshëm të ajrit të brendshëm.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 37%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4

16,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 23%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

22,990 L
Kurseni: 7,000 L
- 30%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

13,990 L
Kurseni: 6,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

AC-M18-SC

Product dimensions

Φ220 x 355mm

Product net weight

Approx. 2.2kg

Effective coverage area

16-27m²

Noise

≤ 60dB(A)

Particle CADR

230m³/h

Particle purification efficiency

High

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact 

1 x Filter  

1 x User manual

1 x Power cable