SAPO ERDHI

Xiaomi Mi Smart Home Hub 2

2,990 L

 

Xiaomi Smart Home Hub 2 është një paisje e gjithanshme e automatizimit inteligjent të shtëpisë, e krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj të jetesës inteligjente. Me mbështetjen për Wi-Fi me bandë të dyfishtë, ai siguron një lidhje të qëndrueshme dhe efikase, duke suportuar të dy rrjetet 2,4 GHz dhe 5 GHz për lidhje optimale të pajisjes. Përputhshmëria e tij me tre protokolle komunikimi, Bluetooth, Bluetooth Mesh dhe ZigBee mundëson menaxhimin pa probleme të një game të gjerë pajisjesh inteligjente. I pajisur me një CPU të fuqishme me dy bërthama dhe memorie të bollshme, ofron kohë të shpejta reagimi dhe stabilitet të përmirësuar të sistemit. Qendra gjithashtu vjen me aftësitë e automatizimit lokal, duke siguruar që skenat tuaja inteligjente të paracaktuara të vazhdojnë të funksionojnë edhe në rast të problemeve me rrjetin. Dizajni i tij elegant dhe kompakt, cilësia premium e ndërtimit dhe porta Type-C për karikim e bëjnë atë një shtesë elegante dhe praktike për çdo konfigurim shtëpie inteligjente.

Ka stok

SKU: CNG3777-W Modeli: ZNDMWG04LM Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Xiaomi Mi Smart Scale 2

1,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ZNDMWG04LM

Color

White

General
Standards Implemented

GB/T 4943.1-2011

Wireless Connection

• Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n 2.4GHz/5GHz
• Zigbee 3.0 IEEE 802.15.4
• Bluetooth 5.0

Ports

1 x USB Type-C
1 x Ethernet

Ethernet

10/100Mbps Ethernet

Compatible

• Android 5.0+
• iOS 12.0+

Input

5V⎓1A

Operating temperature

-10°C–50℃

Operating humidity

0%-95%RH (non-condensing)

Dimensions & Weight
Dimensions

95 × 95 × 26 mm

Weight

200 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Smart Home Hub 2

1 x Cable

1 x User Manual