Xiaomi Mi Door and Window Sensor 2

2,990 L

 

Sensor inteligjent për dyert dhe dritaret. Mjafton ta lidhni me blututhin e pajisjes suaj dhe shihni në kohë reale nëse dera apo dritarja ku keni instaluar pajisjen është e hapur apo e mbyllur. Perfekte për femailjet me fëmijë të vegjël ose me kafshë shtëpiake.

Ka stok

SKU: DUN1117-W Modeli: MCCGQ02HL Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Product dimensions

34.0×32.7×14.5 mm

Wireless connection

Bluetooth 5.1 BLE

Battery type

CR2032 (installed)

Operating temperature

-10°C to 50°C

Operating humidity

0%–95% RH, non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Door and Window Sensor 2 x 1
Adhesive sticker x 2
User manual and Warranty notice x 1