Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

28,990 L

 

Megjithëse ne mund t’jua përshkruajmë, është më mirë të provoni vetë komoditetin e të pasurit një fshesë me korrent që pastron dhe fshin për ju. Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro e bën këtë gjë me shumë efikasitet  falë fuqisë së fortë thithëse 3000 Pa, 19 sensorëve me precizion të lartë dhe teknologjisë së navigimit me lazer LDS.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Xiaomi Robot Vacuum X10

44,990 L
 
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum S10+

32,990 L
 
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum E10

17,990 L
 
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop S10

24,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

Black, White

Functions

Sweep, Vacuum, Mop, Scrub

Suction power

3000 Pa

Dust container capacity

550 ml

Water tank capacity

250 ml

Battery capacity

5200 mAh

Sensors

LDS Laser Navigation System
Dual gyroscope
Optical flow sensor
Height sensor

Control

Control: Automatic mode and from APP
APP: Compatible with Android and iOs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

1 x Charging base

1 x User Manual