Xiaomi Mi Smart Led Desk Lamp Pro

7,990 L

 

Llampa Xiaomi ka 4 modele te ndryshme ndricimi sipas nevojes: e fokusuar, per te lexuar, per kompjuter dhe per femije.  Temperaturen dhe ndricimin e llampes mund ta ndryshoni me ane te celsit fizik ne llampe gjithashtu edhe me ane te aplikacionit Mi Home.

Ka stok

SKU: DUN549 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Body Composition Scale

1,790 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color temperature range

2500K-4800K

Luminance range

1% – 100%

Flux

700 lumens

Input power

12V 1A

Connectivity

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz

Lifespan

Approximately 25,000 hours

Rated input

100-240V-50/60Hz 0.5A

iOS

Requires iOS 7.0 or later

Android

Any device running Android 4.0 and above

weight

1.76 lbs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Lamp Pro

Power Adapter

Instruction Manual