Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite

7,990 L

 

Freskuese Xiaomi. Zhurmë minimale. Dizajn i veçantë minimalist. Helikë me 7 tehe me të cilën krijon rrymë ajri të fuqishme. Mund të kontrollohet me anë të aplikacionit Mi Home për ndezje, fikje dhe vendosjen e nivelit të shpejtësisë sipas dëshirës.

Ka stok

SKU: DUN1375-W Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Mounting type

Free Standing

Indoor/outdoor use

Indoor

Style

Modern

Controller type

Voice Control

Number of speeds

3

Number of blades

7

Features

– 3 Speeds of air flow at 27 cubic meters of air
– 2 Operating modes: sleep, standard
– Its can be used with the Mi Home application (Android and IOS)
– Compatible with Amazon Alexa and Google Assistant
– Customizable size

App

Mi Home app control

AC input frequency

50

AC input voltage

220

Auto oscillating

Y

Cord length

1.6

Depth

330

Noise level

26.6

Power consumption (typical)

45

Power source type

AC

Size

34.3 x 33 x 100 centimetres

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite

1 x Power Cable

1 x User Manual