Xiaomi Mi Smart TV 32” L32M5-5ASP

19,990 L

 

Mi TV 32″

Jetë inteligjente, pamje pa limit!

Shijoni një pamje spektakolare me ngjyra me kontrast më të theksuar dhe detaje si në jetën reale. Mi TV 32″ vjen me një dizajn modern pa korniza dhe më me shumë hapsirë shikimi. Është televizor Android, pra është një qasje më e lehtë me zbavitjet tuaja të preferuara. Aksesoni mbi 400 mijë filma dhe shkarkoni mbi 7000 aplikacione në një vend të vetëm.

Ka stok

SKU: TV488-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Display
Display Size

31.5''

Display Type

HD

Resolution

1366 x 768

Refresh rate

60Hz

Viewing angle

178°(H)/ 178°(V)

Brightness

220 nits

Processor & Operating System
CPU

Quad Core (up to 1.2GHz)

GPU

Mali 470 MP3

RAM

1.5GB DDR

Flash Storage

8 GB eMMC

OS

PatchWall OS, Android TV 9.0

Audio
Speaker

2 x 5W
DTS-HD
Dolby Audio

Networking
Connectivity

Bluetooth, Wired, Wi-Fi

Bluetooth

4.2, BLE

Wi-Fi

2.4 & 5GHz Wi-Fi(802.11 a/b/g/n/ac)

Ports and Interfaces
Details

3 x HMDI (ARCx1)
2 x USB 2.0
1 x Ethernet Port
1 x 3.5mm headphone jack
1 x AV in
1 x Optical

Power
Power Consumption

45W

Voltage

100~240V~50/60HZ

Dimensions and Weight
Dimensions Including Base

733 x 479 x 180 mm

Weight not including base

3.9 kg

Weight including base

3.96 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TV

2 x Base

1 x IR Remote

1 x User Manual

4 x Screws