Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2

4,990 L

Kurseni: 2,000 L

Kompresori portabël nga Xiaomi i gjeneratës së re vjen me performancë akoma më të lartë se paraardhësit e tij. Me detaje të optimizuara, me strukturë të brendshme të ridizenjuar  dhe përafërsisht 25% më i shpejtë. Falë motorit magnetik të fuqishëm mund të rregullojë gomën tuaj brenda 8 minutave dhe me një karikim të vetëm mund të rregullojë deri në 10 goma. Ndërtuar me një bateri të brendshme Lithium-Ion të fuqishme 2000 mAh dhe me peshë të lehtë rreth 490 gram, ky kompresor është mjaft kompakt, praktik dhe nuk ze aspak hapësirë. 

 

Ka stok

SKU: CNG4780-B Modeli: MJCQB06QW Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MJCQB06QW

Color

Black

General
Operating temperature

-10°C to 45°C

Storage temperature

-10°C to 45°C

Noise value during operation

<80dB(A) at 1m distance

Sensor accuracy

±1psi

Air hose dimensions

Air hose length 200mm
(Including Schrader valve adapter, excluding the thread end)

Inflation pressure

0.2–10.3bar/3–150psi

Air valve size (inner diameter)

Schrader valve port Φ 6.9mmPresta valve adapter Φ 6mmQuick connect valve adapter Φ 6.9mm

Battery and Charging
Battery type

Lithium-ion battery

Rated capacity

2000mAh (14.4Wh)

Charging port

Type-C

Charging temperature

5°C to 40°C

Rated charging voltage

5V ⎓ 2A

Charging time

Approx. 3 hours

Dimensions and Weight
Dimensions

123 × 75.5 × 45.8 mm

Weight

Approx. 490 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Air compressor
1 x Quick connect valve adapter
1 x Needle valve adapter
1 x Presta valve adapter
1 x Storage pouch 
1 x Charging cable
1 x User manual