Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact Filter

3,290 L

 

Filter ajri super efektiv me 3 nivele filtrimi. Filtri primar bllokon grimcat e mëdha si pluhuri. Është jashtëzakonisht i qëndrueshëm sepse është rezistent ndaj rrudhave, vajit dhe acideve. Eleminon 99.97% te tymit, pluhurave, polenit dhe të gjithë copëzave të tjera të vogla me madhësi deri në 0.3 mikron. Ky filtër është i përshtatshëm për Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact.

Ka stok

SKU: DUN1589-W Modeli: AFEP7TFM01 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 28%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

8,990 L
Kurseni: 3,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Specification
Product dimensions

Φ175 × H171mm

Product net weight

Approx. 0.4kg

Compatible devices

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Filter

1 x User manual