XO-NB149C Type-C To Micro USB Adapter

490 L

 

Me anë të adaptorit XO Micro USB ju mund të karikoni dhe të transferoni materiale në smartphon-in tuaj nga një pajisje micro në një tjetër me portë Type-C. Është aq i vogël dhe kompakt  sa mund ta mbani dhe në xhep.

Ka stok

SKU: CNG1922 Modeli: XO-NB149C Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Specification
Brand

XO

Model

NB149C

Type

c to micro adapter

Connector material

Nickel Plated

Color

Black and silver

Weight

0.20 kg

Dimensions

13.8 × 8.8 × 1.2 cm

Manufacturer

XO

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x XO NB149C Type-C To Micro Adapter