SAPO ERDHI

Yoshi’s Crafted World

5,990 L

 

Kamek dhe Baby Bowser kanë humbur gurët e çmuar të Sundream Stone por Yoshi duhet ti gjejë ato për të shpëtuar Sundream Stone. Zgjidhni puzzle dhe merrni përsipër sfida ndërkohë që eksploroni botën e Yoshit dhe njihni karaktere interesante së bashku me dhurata pafund që ju presin të fshehura.

Ka stok

SKU: DUN2126 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model

26,990 L29,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Release date

29.03.2019

No. of players

2 players

Genre

Action
Adventure

Age

Everyone 5+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Yoshi’s Crafted World