Monedhë

Kategoritë

7 muaj më parë

Bëjini sytë katër, nga data 18 deri më 28 Maj

Thonë se të fituarit para nuk është art, art është të dini si të kurseni. Në Shpresa Al Computers të gjithë mund të jemi artistë.

18 deri në 28 Maj është dhjetëditëshi në të cilin duhet të jeni super vigjilent dhe të mos ju shpëtoj asgjë, pasi ne vijmë edhe njëherë tjetër me ofertat më të mira në treg.

Nëse keni kohë që dëshironi të blini një laptop që mund të plotësoj të gjitha nevojat tuaja, të kompletoni shtëpinë me elektroshtëpiake të ndryshme si televizorë, robot pastrimi etj, por gjithashtu jeni në një periudhë në të cilën ju duhet të kurseni, atëherë ky është çasti i duhur për ju.

Kjo vlen edhe për ty që dëshiron një smartfon të ri, një palë kufje të reja me bluetooth apo një orë të re inteligjente për të monitoruar shëndetin tuaj në çdo moment të ditës.

Por, nuk mbetet me kaq, ofertat përfshijnë gjithashtu shumë e shumë kategori të tjera produktesh si: produktet e rrjetit, sisteme audioje, karrige gaming, video projektor, çanta shpine, aksesorë për aparate profesional fotografie, pastrues ajri etj.

Në të gjitha kategoritë e mësipërme dhe jo vetëm zbritjet shkojnë deri në 52%, kështu që ju ftojmë t’i bëni sytë katër e të mos ju shpëtoj asnjë ofertë. Oferta është e vlefshme vetëm për blerje online.

Kujdes! Sasia është e limituar. Një blerës, një produkt në ofertë.

Për të shfletuar dhe njohur me të gjithë produktet në ofertë, KLIKONI KËTU.

Dil i kënaqur me:

Amazfit Neo

5,990 L
 

Amazfit Nexo

16,990 L
 
Second Chance

Apple iPhone XS Max

39,990 L