Monedhë

Kategoritë

PRODUKTE TË SAPO ARDHURA

BLI ONLINE - PËRFITO NGA OFERTAT
SAPO ERDHI

Dyson V15s Detect Submarine™

99,990 L
 
MUAJI I DASHURISE

JBL Authentics 300 Wireless Speaker

44,990 L
 
3 DITË OFERTA ONLINE

Blackview Wave 6C

9,990 L
 
BEST DEALS

Dyson V15 Detect™ Extra Cordless Vacuum

79,990 L
 
MUAJI I DASHURISE

Lenovo Tab M8 (HD)

7,990 L
 
SAPO ERDHI

Google Pixel 8 Pro

89,990 L
 
BEST DEALS

Apple iPhone 15 Pro Max

129,990 L169,990 L
 
3 DITË OFERTA ONLINE

Redmi Watch 3 Active

5,990 L
 
:
:
:
BEST DEALS
- 11%
Ofertë!

Apple iMac 24″ 4.5K, 8GB, 256GB SSD, M1, 8-Core GPU – Blue

177,990 L
Kurseni: 22,000 L
3 DITË OFERTA ONLINE

JBL Xtreme 3 Portable Bluetooth Speaker

36,990 L
 

TIRANA TRANSPORT: PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN N'DORË

3 DITË OFERTA ONLINE

Dyson Airwrap Complete Long

59,990 L
 
SAPO ERDHI

JBL Party Box 110

39,990 L
 
SAPO ERDHI

Yoshi’s Crafted World

5,990 L
 
SAPO ERDHI

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

5,990 L
 
SAPO ERDHI

Sony PS5 Prince of Persia The Lost Crown

6,990 L
 
SAPO ERDHI

Apple iPad Pro 4th Gen, 11″, Wi-Fi+Cellular, 128GB

89,990 L
 
SAPO ERDHI

HAVIT Gaming Wireless Headphones Fuxi-H1

3,990 L
 
SAPO ERDHI

HAVIT Magnetic Wireless Charger Car Mount

1,990 L
 
SAPO ERDHI

Dell Vostro 3020 MT, 8GB, 512GB SSD, Core i5

68,990 L
 
3 DITË OFERTA ONLINE

Dell XPS 13 Plus 13.4″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

179,990 L
 

BLI ONLINE - TRANSPORT NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Smartphone

Të gjitha modelet e fundit të smartphone-ve mund t’i gjeni në Shpresa AL

TRENDING NOW

Produkte më në trend të momentin

Laptop

Të gjitha modelet e fundit të laptop-ave mund t’i gjeni në Shpresa AL