Monedhë

Kategoritë

2 vjet më parë

Cilat janë emoji-t e reja në iOS 15.4?

Do të vëreni versionin më të fundit të iOS ose iPadOS. Duhet ta shkarkoni dhe instaloni përditësimin për të marrë emojit e reja.

Cilat janë emoji-t e reja në iOS 15.4?

iOS 15.4 solli disa funksionalitete të reja në iPhone përshirë një Face ID që funksionon me maskat, një zë i ri për Siri dhe 38 emoji të reja. Këto emoji përfshijnë nga buzëqeshje të reja tek objekte specifike.

Në këtë artikull kemi listuar të gjitha emoji-t e reja të iOS të janë pritur prej kohësh. Fillimisht u bënë të disponueshme për zhvilluesit në versionet eksperimentale të iOS dhe më pas erdhën edhe në versionet finale.

Nëse nuk i shikoni ende në iPhone tuaj, gjasat janë që nuk keni të instaluar versionin 15.4 të iOS. Për të përditësuar iPhone dhe iPad shkoni në Settings > General > Software Update.

Do të vëreni versionin më të fundit të iOS ose iPadOS. Duhet ta shkarkoni dhe instaloni përditësimin për të marrë emojit e reja.

Pa instaluar përditësimin edhe nëse dikush ju dërgon prej këtyre emojive të reja, nuk do të mund ti shikoni në mesazhe. 

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 54%
Ofertë!

Doogee DG Venus Smartwatch

3,190 L
Kurseni: 3,800 L