Monedhë

Kategoritë

4 vjet më parë

Galaxy Note 20 shfaqet në përdorim përpara debutimit

Samsung do të prezantojë telefonin me 5 Gusht në ftesat e dërguar për mediat ditën e djeshme. Aktiviteti i sivjetshëm do të jetë i gjithi virtual për shkak të pandemisë së Covid-19.

Kur kanë ngelur vetëm pak ditë nga debutimi i Galaxy Note 20, kanë ardhur mbase pamjet më të qarta të flagshipit të dytë të vitit nga Samsung.

Llogaria në Twitter Jimmy Is Promo ka publikuar një foto të Galaxy Note 20 Ultra në përdorim dhe fotot e tij janë të ngjashme me ato që kemi parë në të kaluarën.

Po porta e lapsit S-Pen duket të jetë pozicionuar në të majtë të telefonit. Gjithashtu butonët e volumit dhe të gjumit të cilat kanë qenë në të majtë tashmë kanë kaluar në të djathtën e tij.

Samsung do të prezantojë telefonin me 5 Gusht në ftesat e dërguar për mediat ditën e djeshme. Aktiviteti i sivjetshëm do të jetë i gjithi virtual për shkak të pandemisë së Covid-19.

Edhe pse Samsung nuk e thotë, është e sigurtë se Galaxy Note 20 do të zbulohet. Bazuar në informacionet që kompanisë i kanë rrjedhur aksidentalisht, një version Mystic Gold i Note 20 Ultra do të shitet. Ashtu si Galaxy S20 Ultra, Note 20 Ultra do të ketë fuqi të larta zmadhimi fotografik.

Presim që Samsung të përmirësojë edhe funksionalitetin e S-Pen që është elementi i cili e diferencon nga teleofnët e tjerë. Ka shumë gjëra që nuk dimë nga flagshipi ndërsa lajmi i mirë është se ka ngalur më pak se një muaj për më shumë më shumë.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me: