Ofertë!
OFERTA ONLINE

Anker Power Core III Power Bank 20000 mAh

5,690 L

Kurseni: 3,800 L

Power Bank i hollë dhe mjaft praktik me kapacitet 20.000 mAh nga Anker. Pajisur me teknologjinë ekskluzive PowerIQ dhe Voltage Boost duke ju dhuruar karikim të shpejtë dhe siguri absolute. Mund të karikojë deri në dy pajisje njëkohësisht, zotëron indikator të fuqise LED për të qenë gjithmonë të informuar mbi kapacitetin e mbetur si dhe rezistencë të jashtëzakonshme.

Ka stok

SKU: DUN2369-B Modeli: A1365G11 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

A1365G11

Color

Black

General
Capacity

20,000 mAh

Connector Type

USB-A
USB-C

Voltage

5 Volts

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Anker Power Core III Power Bank 20000 mAh