Ofertë!
OFERTA ONLINE

Havit Single-Axis Gimbal

1,990 L

Kurseni: 1,500 L

Kapni çdo moment në mënyrë të përsosur me këtë stabilizues nga Havit. Pajisur me teknologjinë Anti-Shake për të kapur çdo video pa lëvizje të dorës dhe për të lehtësuar punën tuaj gjatë filmimit, kontrollohet lehtësisht me wireless deri në 10 metër distancë dhe përshtatet me të dyja sistemet Android dhe iOS. Gjithashtu rrotullohet 360 gradë dhe mund të zgjatet nga 195 mm në 750 mm për tu përshtatur me çdo kënd filmimi të nevojshëm. Një stabilizues portabël, praktik dhe rezistent i cili do çojë projektet tuaja në tjetër nivel.

Ka stok

SKU: DUN2148-B Modeli: ST7606 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Model NO.

ST7606

Selfie Stick
Material

Aluminium Alloy + ABS

Phone Mount

60-105 mm

Bluetooth Version

v4.2

Stabilizer
Battery

400 mAh

Consumed Power

1.4W

Charging Input

5V=0.45A

Max. Controlled Turning Speed

100 degree/s

Rotation Angle

90 degrees/time

Dimensions and Weight
Dimensions

70 x 40 x 195/750 mm

Weight

200 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Selfie stick
1 x User manual