SAPO ERDHI

Apple iPad Air 2 9.7″, 64GB, Wi-Fi+Cellular

11,990 L

 

iPad Air 2 është i fuqishëm dhe efikas në të njëjtën kohë, falë çipit të tij A8X, ekranit me rezolucion 1536 x 2048 px, baterisë jetëgjatë dhe dizajnit kompakt. Këto veçori, të mbledhura së bashku do lehtësojnë detyrat apo projektet tuaja, duke e bërë iPad Air 2 të pandashëm për ju.

Ka stok

SKU: IPAD27-S Modeli: A1567 Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver

Announced

2014

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

240 x 169.5 x 6.1 mm

Weight

437 g

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

9.7 inches, 291.4 cm2 (~71.6% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio (~264 ppi density)

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Chipset

Apple A8X (20 nm)

CPU

Triple-core 1.5 GHz Typhoon

GPU

PowerVR GXA6850 (octa-core graphics)

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps, 720p@120fps, HDR, stereo sound rec.

Selfie Camera

1.2 MP, f/2.2, 31mm (standard)

Features Selfie

Face Detection, HDR, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY DETAILS
Battery

7340 mAh

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Air 2

 

Garancia e produktit

12 Muaj