Të Përdorura

Apple iPad Pro Gen 4 10.5″, 4G, 64GB

47,700 L

 

Dizajn i ri dhe me i fuqishem. Ekran 12.9 inch me rezolucion 2732 x 2048 dhe plote ngjyra. I pajisur me teknologin me te fundit, e cila do ju bej te mendoni dhe njehere se cfare eshte i afte te bej iPad. Kapacitet baterie 10875 mAh. Jetgjatesi baterie deri ne 10 ore duke pare video, te degjuarit muzike, navigim ne internet etj.

Ka stok

SKU: TAB02 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

GENERAL
Dimensions

250.6 x 174.1 x 6.1 mm (9.87 x 6.85 x 0.24 in)

Weight

477 g (1.05 lb)

Connectivity

4G

DISPLAY
Display Type

IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors

Display Size

10.5"

Display Resolution

1668 x 2224 pixels, 4:3 ratio (~265 ppi density)

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating
True-tone
120Hz refresh rate

PLATFORM
OS

iOS 10.3.2, upgradable to iPadOS 13.4.1

Chipset

Apple A10X Fusion (10 nm)

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

12 MP, f/1.8, 1/3", PDAF, OIS

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

4K@30fps, 1080p@30/60fps, 1080p@120fps, 720p@240fps

Selfie Camera

7 MP, f/2.2, 32mm (standard)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

NFC

Yes

USB

3.0, proprietary reversible connector; magnetic connector

BATTERY
Details

Non-removable Li-Ion 8134 mAh battery (30.8 Wh)

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim