OFERTA ONLINE

Apple Watch Ultra 2

73,990 L

 

Apple Watch Ultra 2 është një orë inteligjente e krijuar për qëndrueshmëri ekstreme dhe performancë optimale në stile jetese aventureske dhe të orientuara drejt fitnesit. Me një trup titani 49 mm, kjo orë e fortë vjen me një ekran të gjallë Always-On Retina LTPO OLED, që arrin deri në 3000 nits për shikueshmëri të shkëlqyer në kushte të ndryshme. Dizajni i pasur me veçori përfshin një procesor të fuqishëm S9 SiP, grup gjithëpërfshirës sensorësh dhe një sërë funksionalitetesh të gjurmimit të fitnesit dhe shëndetit, të tilla si EKG, metrikë të avancuar të drejtimit dhe ndjeshmëri të temperaturës për shëndetin. Ora është ndërtuar për jashtë, duke shfaqur një matës thellësie për aktivitetet ujore, certifikim EN13319 për zhytje dhe testim të shkallës ushtarake për rëniet. Opsionet e lidhjes përfshijnë LTE, Wi-Fi dhe Bluetooth, ndërsa veçoritë inovative të sigurisë si zbulimi i përplasjes dhe zbulimi i rënies shtojnë një shtresë shtesë sigurie. Apple Watch Ultra 2 nuk është thjesht një pajisje matëse e kohës, por një shoqërues i gjithanshëm për ata që kërkojnë qëndrueshmëri të pashembullt, gjurmim të avancuar të shëndetit dhe lidhje pa probleme në stilin e tyre të jetesës aktive.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro Max

57,990 L61,990 L
 

Apple iPhone 13 Pro

48,990 L57,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue Alpine, Blue Ocean, Green/Gray Trail, Indigo Alpine, Olive Alpine, White

Watch Size

49mm

Network
Technology

GSM / HSPA / LTE

Body
Dimensions

49 x 44 x 14.4 mm

Weight

61.4 g

Build

Sapphire crystal front, ceramic/sapphire crystal back, titanium frame

WR100

100m Water Resistant

EN13319

40m Swimproof/Diving

Durability

MIL-STD 810H Certified

ECG

ECG Certified (Region Dependent SW Application; HW Available on all Models)

SIM

eSIM

Display
Display Type

Retina LTPO OLED, 3000 nits (peak)

Size

1.92 inches

Resolution

502 x 410 pixels (~338 ppi density)

Protection

Sapphire Crystal Glass

Platform
OS

watchOS 10, upgradable to watchOS 10.3

Chipset

Apple S9

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

Memory
Card Slot

No

Rom

64GB

Sound
Loudspeaker

Yes, with Dual Speakers (86-Decibel)

3.5mm jack

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS (L1+L5), GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Radio

No

USB

No

Features
Sensors

• Accelerometer
• Gyro
• Heart rate
• Barometer
• Always-on altimeter
• Compass
• SpO2
• VO2max
• Temperature (Body)
• Temperature (Water)

Battery
Type

Li-Ion 564 mAh, non-removable

Charging

Wireless, 0-80% in 60 min

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Apple Watch Ultra 2

1x Loop

1x Magnetic Fast Charger to USB-C

1x Manual