Baseus Lightning Cafule Cable

990 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Lightning USB nga Baseus. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Lightning USB. I përbërë nga një material cilësor.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Gold, Black/Red, Black

Interface

Lightning

Cable Size

1m

Transmission Rate

480Mbps

Current

2.4A

Material

Aluminium + nylon + TPE

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Lightning Cafule Cable