Baseus Lightning Cafule Special Cable

490 L

 

Baseus vjen me një tjetër fishë karikimi dhe transmetimi të dhënash për çdo pajisje me portë Lightning. E shpejtë dhe me materiale cilësore për jetëgjatësi dhe rezistencë maksimale.

Ka stok

SKU: CNG4097-B Modeli: CALKLF-GG1 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CALKLF-GG1

Color

Black

Interface

Lightning

Cable Size

1m

Transmission Rate

480Mbps

Current

2.4A

Material

Aluminium + nylon + TPE

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Lightning Cafule Special Cable