Adapter and Lightning Cable

700 L

 

Karikues dhe fishe karikimi per te gjithe modelet iPhone.

Ka stok

SKU: XHON003 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

Cable Size

up to 1m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Adapter

1 x Lightning Cable