SAPO ERDHI

Baseus Type-C to Lightning 20W Cable

690 L

 

Fishë karikimi dhe transmetimi me portë USB Type-C to Lightning nga Baseus. Me shpejtësi transmetimi 480 Mbps dhe karikim të shpejtë 20W, gjatësi 1 metër dhe përbërje najloni për të siguruar jetëgjatësi.

Ka stok

SKU: CNG4096-B Modeli: CATLWJ-01 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CATLWJ-01

Color

Black

Cable Size

1m

Interface

Type-C to Lightning

Output Current

Max 20W PD

Transmission rate

480Mbps

Material

Zinc alloy+Nylon Braided Wire

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Type-C to Lightning 20W Cable

1 x Manual